معاون امور مجلس وهماهنگی امور استانها وزارت ورزش و جوانان گفت: بدون در نظر گرفتن افزایش هزینه‌ها و تورم، 10 سال طول می‌کشد تا پروژه‌های عمرانی نیمه ‌تمام به پایان برسند.

به گزارش سایت وزارت ورزش و جوانان و به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان اصفهان، احمد رسولی‌نژاد معاون امور مجلس وهماهنگی امور استانها وزارت ورزش و جوانان در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با بیان این مطلب اظهار کرد: پروژه‌های ورزشی بسیاری در سطح کشور وجود دارند که بودجه فراوانی برای تأمین اعتبار و تکمیل آ‌نها نیاز است، اما 10 درصد بودجه مورد نیاز اختصاص یافته است.


وی با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی در مورد بودجه وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: با اعتبار فعلی وزارت ورزش بدون در نظر گرفتن افزایش هزینه‌ها و تورم، 10 سال دیگر طول می‌کشد تا پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام در سطح کشور به پایان برسند.

معاون امور مجلس وهماهنگی امور استانها وزارت ورزش و جوانان در ادامه به انتخاب محمدجواهری به عنوان مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان اشاره کرد و افزود: وی سوابق ورزشی در کارنامه خود دارد و پیگیر پروژه‌های عمرانی در سطح کشور بوده است.

وی در پایان به تشکیل وزارتخانه ورزش و جوانان اشاره کرد و تاکید کرد: با ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان جوانان، باید توجه ویژه‌ای به مقوله جوانان شود.

گفتنی است مراسم تودیع دکتر خدابخش و معارفه محمدرضا محمد جواهری مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان اصفهان در سالن خانه وزنه برداری استان اصفهان برگزار شد. در این مراسم احمد رسولی نژاد معاون حقوقی امور مجلس وهماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان،علی همدانیان معاون امور برنامه ریزی استانداری، روسای ادارات ورزشی شهرستانها و روسای هیاتهای ورزشی استان حضور داشتند.