انجمن بین المللی ورزش زنان و دختران (IAPESGW) در نظر دارد با همکاری وزارت ورزش و جوانان، دومین سمپوزیوم منطقه ای خود را با محوریت «توانمندسازی زنان در ورزش» در آذرماه سالجاری در تهران برگزار نماید.


در مورد سمپوزیوم
وزارت ورزش و جوانان در راستای ارتقاء علمی حوزه ورزش بانوان، میزبانی دومین سمپوزیوم منطقه ای انجمن بین المللی تربیت بدنی و ورزش برای دختران و زنان را با محوریت «توانمندسازی زنان در ورزش» بر عهده گرفته و این رویداد مهم بین المللی روزهای 23 و 24 آذرماه با حضور بیش از 12 پژوهشگر برجسته بین المللی در تهران برگزار خواهد شد.
بدین وسیله از کلیه پژوهشگران و علاقه مندان دعوت می شود با ارسال مقاله در این همایش بین المللی مشارکت کرده و گامی در جهت توسعه ورزش بانوان بردارند. لازم به ذکر است گواهی ارایه مقالات پذیرفته شده در این مقاله از سوی انجمن بین المللی تربیت بدنی و ورزش برای دختران و زنان (IAPESGW) اهدا خواهد شد. این انجمن در سال 1949 تأسیس شده و کنفرانس 2017 این انجمن در میامی آمریکا برگزار خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این انجمن و اهمیت سمپوزیوم منطقه ای می توانید بروشور انجمن را دانلود نمایید.

مزایای ارسال مقاله به این سمپوزیوم:
این سمپوزیوم بین المللی بوده و گواهی مقالات پذیرفته شده در این همایش توسط انجمن بین المللی ورزش زنان و دختران اهدا خواهد شد.

محورهای سمپوزیوم
- تاریخ و فلسفه ورزش زنان
- آموزش و پژوهش در ورزش زنان
- رهبری و مدیریت در ورزش زنان
- توسعه پایدار در ورزش زنان
- حامیان مالی و شرایط اقتصادی ورزش زنان
- ورزش زنان در کشورهای اسلامی
- ورزش زنان و رسانه ها
- ورزش زنان و سلامتی
- ورزش زنان و تعاملات بین المللی

فرمت ارسال چکیده مقاله که باید صرفاً به صورت انگلیسی تهیه شود را از اینجا دانلود نمایید.