ورزش باسبال:

باسبال یک ورزش ملی است که توسط بلژیکی ها اختراع و برای اولین بار در اسپانیا برگزار شده است. این ورزش ترکیبی از چند رشته فوتبال، والیبال و ژیمناستیک است. زمین بازی در این ورزش روی ترامپولین است. هر تیم ۳ تا ۵ بازیکن دارد که در دو طرف زمینی که توسط تور جدا شده، قرار می گیرند. بازیکن شروع کننده در نقطه وسط زمین قرار می گیرد و توپ را به سمت تیم مقابل پرتاب می کند. تیم مقابل باید توپ را در کمتر از 5 ضربه برگرداند. اگر توپ در زمین حریف قرار گرفت یک امتیاز به تیم مهاجم داده می شود تا در نهایت تیمی که در سه ست زودتر به امتیاز ۲۵ برسد برنده بازی خواهد بود.

ورزش یوکیگاسن:

یک گونه برف بازی ژاپنی است که تدریجا تبدیل به یک ورزش شده است. یوکیگاسن یک ورزش تیمی است که بین دو تیم ۷ نفره انجام می شود. قبل از شروع بازی 90 گلوله برفی در اختیار بازیکنان قرار می دهند. هر بازیکنی که با گلوله های برفی برخورد کند، از بازی اخراج می شود. بازیکنان برای جلوگیری از آسیب، کلاههای مخصوص با حفاظی در مقابل صورت بر سر می گذارند. این مسابقات در فنلاند، نروژ، سوئد، استرالیا، کانادا، روسیه و آلاسکا برگزار می شود.

ورزش تگ‌بال:

رشته جدید ورزشی با ترکیب 2 ورزش فوتبال و تنیس روی میز با هدف توسعه مهارت‌های فوتبال طراحی شده است.
 
در این رشته جدید، از میز تنیس روی میز به شکل منحنی و توپ فوتبال استفاده می‌شود و به جای راکت با پا به توپ ضربه می‌زنند.

در تگ‌بال می‌توان از 2 یا 4 بازیکن استفاده کرد که هیچ تماس فیزیکی بین بازیکنان نیست در این رشته ورزشی همچنین دست زدن به توپ ممنوع است در نتیجه خطر آسیب دیگی بسیار کم شده است.

لازم به  ذکر است جنس میزهای تگ‌بال از جنس پلی کربنات است.