به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش از روابط عمومی فدراسیون اسکی، جلسه کمیته فنی دستگاه‎های بالابر فدراسیون اسکی ظهر امروز (چهارشنبه) با حضور ناصرطالبی در محل این فدراسیون برگزار شد. موضوع اصلی نشست امروز به نحوه بازرسی و تعیین تکلیف در خصوص بازنگری چک لیست‎های نهایی دستگاه‎های بالابر در پیست‎های اسکی اختصاص داشت.

بر همین اساس، در پایان این نشست مقرر شد، کمیته‎ای فنی متشکل از اعضای کمیته فنی دستگاه‎های بالابر فدراسیون و کارشناسان مربوطه جهت شناساسی مشکلات استاندارد، پیاده سازی آن و تهیه چک لیست‎های نهایی تشکیل شده و در این کمیته بحث استاندارهای کابل، مورد بررسی قرار بگیرد.

در جلسه امروز مصوب شد، زمان رفع عیب بر اساس گزارشات شرکت بازرسی تعیین و صحه گذاری چک لیست‎ها در سریعترین زمان ممکن انجام شود. همچنین فاکتورهای عملکردی، تست‎ها و آزمون‎های قطعات حساس در اولویت بازرسی نیز قرار بگیرد.

در نشست امروز مسئولان استاندارد ضمن نگرانی از وضعیت کنونی دستگاه‎های بالابر پیست‎های اسکی اعلام کردند، تا زمانی که قوانین کنونی مورد بازنگری قرار نگیرد و قوانین جدید آگهی نشود، استانداردهای کنونی برای سازمان ملی استاندارد، ملاک است.

در جریان برگزاری این نشست ناصر طالبی خطاب به مسئولان سازمان ملی استاندارد اعلام کرد که فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران به صورت کامل در کنار این سازمان قرار دارد و تمامی همکاری‎های لازم را با این نهاد خواهد داشت.

در جلسه امروز علاوه بر ناصرطالبی ریاست فدراسیون، پرویز درویش مدیرکل اداره ارزیابی و کیفیت سازمان ملی استاندارد، میترا نوری نائب رئیس امور بانوان، سیدحمید مهدی سرپرست امور دبیری، سرکار خانم شارستان کارشناس اداره ارزیابی و کیفیت سازمان ملی استاندارد، فرح بخش نماینده سازمان ملی استاندارد ایران در استان تهران، مهرداد ملازاده رئیس کمیته فنی دستگاه‎های بالابر، محسن گودرزی نماینده شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و علی اکبرزاده و علی شکرآبی اعضای کمیته فنی دستگاه‎های بالابر نیز حضور داشتند.