گروه ناجا _ فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ گفت : یگان ویژه به عنوان خدمتگزار مردم پیگیر حقوق هواداران در زمینه دریافت خدمات بهتر از مسئولان برگزاری مسابقات است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، شب گذشته در ادامه رقابت های هفته اول شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال کشور جام خلیج فارس، دو تیم پرسپولیس و سایپا از ساعت 20:45 در برابر پانزده هزار هوادار مشتاق حاضر در ورزشگاه تختی تهران مقابل هم صف آرایی کردند.

یگان ویژه تهران بزرگ در راستای تامین نظم و امنیت این دیدار از ساعت ها پیش از آغاز این رقابت در ورزشگاه حضور یافته و ضمن بازدید اولیه از سکوها و تاسیسات استادیوم زمینه را برای ورود هواداران به ورزشگاه فراهم آورد.

در همین خصوص سرهنگ" مطهری زاده" فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ در مصاحبه ای با خبرنگار اعزامی بیان کرد: یگان ویژه به عنوان خدمتگزار مردم پیش از آغاز رقابت ها پیگیر حقوق هواداران در زمینه ارائه خدمات شایسته از سوی مسئولان برگزاری مسابقات بود تا هوادارن ورزشی با آسایش خاطر در ورزشگاه ها حضور یافته و مشکلات ناشی از عدم ارائه خدمات مطلوب دامن گیر آنان نشود.

وی افزود : به همین منظور و با هدف افزایش سرعت عمل در کنار دقت در برقراری نظم و امنیت یگان ویژه نیز با افزایش تعداد محل های بازرسی بدنی و نیز ایجاد چادر های امانات زمینه ورود هر چه راحت تر ورزش دوستان را به داخل ورزشگاه مهیا کرد.

این مقام انتظامی در خاتمه تصریح کرد : افق پیش بینی شده در شانزدهمین دوره لیگ برتر برای یگان ویژه پایتخت افزایش خدمات به دوست داران ورزش است تا فرصتی برای آشتی آنان با ورزش ایجاد نموده و با ایجاد محیطی امن در ورزشگاه ها زمینه لازم را برای حضور تمامی اقشار فراهم کند.

گفتنی است، رقابت سرخ پوشان پایتخت و سایپا در خاتمه با گل دقیقه 68 کمال کامیابی نیا با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت./


انتهای خبر // پایگاه خبری پلیس ایران