سمینار موسسان و مدیران اماکن ورزشی

خبرگزاری وقت اضافه : سمینار موسسان و مدیران اماکن ورزشی جنوب شرق استان تهران به میزبانی اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین برگزار شد.

وقت اضافه : بیش از ۱۵۰ نفر از مدیران و موسسان اماکن ورزشی جنوب شرق استان تهران در سمینار یک‌روزه‌ای که به میزبانی اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین برپا شد با قوانین و مسایل روز ورزش آشنا شدند.

در این گردهمایی مسایل حقوق ورزشی، بیمه ورزشی، اماکن و فعالیت‌هایی که در حوزه ورزش به آن پرداخته می‌شود توسط کارشناسان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین در ابتدا ضمن ارایه عملکردی از ورزش ورامین، افزایش اماکن ورزشی خصوصی و سرانه فضای ورزشی در سطح منطقه را طی دو سال گذشته بی‌سابقه عنوان کرد.

مصطفی زاهدی حمایت از دوست‌داران ورزش در راستای ساخت مکان‌های ورزشی را از مهمترین اهداف این اداره برشمرد و اظهار امیدواری کرد در سال ۹۱ با مجوز دار شدن تمام باشگاه‌های خصوصی ورزش ورامین به سمت و سوی پرورش استعدادهای ناب ورزشی پیش رود.

سرپرست مسئول گروه نظارت بر فعالیت‌های ورزشی شهرستان‌ها و مناطق استان تهران در ادامه قوانین و وظایف باشگاه داری را برای موسسان و مدیران تشریح کرد و آنان را به سوی قانون‌مندی ترغیب کرد.

مهران از متولیان ورزش خواست با ورود از دریچه قانون، فرهنگ و جایگاه ورزش را برای ساختار سازی اصولی هدایت کنند.

مسئول گروه نظارت بیمه کردن تمام ورزشکاران در همه رشته‌ها، عدم فروش مکمل‌های ورزشی و مواد انرژی‌زا و انطباق رفتار اصولی همراه با بکارگیری قوانین ورزشی را از سوی تمام باشگاه داران خواستار شد.

در این سمینار که با حضور باشگاه داران بخش خصوصی جنوب شرق استان تهران برگزار شد، کثیری کارشناس حقوقی، باقری کارشناس تامین اجتماعی و غضنفری کارشناس هیئت پزشکی ورزشی توضیحاتی در زمینه ورزش ارایه کردند.

منبع: فارس

/ 0 نظر / 6 بازدید