گردهمایی مدیران اماکن ورزشی دماوند با موضوع حقوق ورزش

جلسه گردهمایی مدیران و موسسان اماکن ورزشی دولتی و خصوصی شهرستانهای دماوند و فیروزکوه و بخش رودهن به میزبانی دماوند برگزار شد.

 رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند روز یکشنبه در این گردهمایی در باشگاه ستاره (سوپر استار) گیلاوند، با خیرمقدم به حاضران، برگزاری اینگونه جلسات را در شهرستان ها بسیار ارزنده دانست و گفت: حضور مدیران و روسای استانی در شهرستان ها از یک سو مایه دلگرمی مدیران و مسوولان شهرستانی و از سوی دیگر ملموس تر شدن مشکلات شهرستان برای آنان است.

'احمد پازوکی' یکی از مشکلات این حوزه را بیمه ورزشکاران عنوان کرد و گفت: لازم است تا مدیران باشگاه ها و ورزشکاران این مقوله را با جدیت پیگیری نمایند.

رییس گروه نظارت و هماهنگی بر فعالیت های ورزش شهرستان و مناطق نیز در این سمینار با تاکید بر رعایت قانون از سوی تمامی باشگاه داران دولتی و خصوصی، فعالیت مبتنی بر قانون را به نفع همه مدیران و مسوولان مجموعه های ورزشی دانست و گفت: اخذ و تمدید مجوز پروانه بهره برداری، آگاهی مدیران از قوانین، رعایت بهداشت در اماکن ورزشی آبی و غیرآبی ، اخذ استعلام از سازمان ها و نهادهای تابعه همچون بهداشت، پلیس امنیت و... ضروری است.

معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند نیز هدف از برگزاری این گردهمایی را ارتقای سطح اطلاعات عمومی و تخصصی مدیران و موسسان اماکن ورزشی دولتی و خصوصی و ارایه راهکارها و پیشنهادات برای رفع مشکلات مدیران باشگاه ها در خصوص ساخت باشگاه،دریافت و تمدید مجوز دانست.

منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی 

/ 0 نظر / 4 بازدید